Idėjos advento kalendoriui


Netrukus prasidės pats stebuklingiausias metų laikas. Tegul jis būna ypatingas kiekvieno jūsų namuose. Norint juo pasimėgauti kuo ilgiau, visada stengiamės laukimo periodą padaryti pačiu maloniausiu. Jau greitai advento kalendorius mus lydės prie didžiojo stebuklo. Tėveliai su didele meile jį paruošia, o vaikučiai kiekvieną dieną skuba patikrinti, ką atneš nauja diena. Visada norisi vaikučius nustebinti ir sukurti kuo gilesnį įspūdį, ar tai būtų pirmasis kalendorius, ar jau penktąjį kartą ruošiamas. 

 

Advento kalendorius – sena tradicija, kai skaičiuojamos likusios dienos iki Šv. Kalėdų, kuri gyvuoja įvairiose tautose ir religijose, pasitelkiant įvairias formas. XIX a. Vokietijoje dienos būdavo skaičiuodamos kreida ant durų pažymint brūkšnelius, ant sienos prilipinant šventuosius paveikslėlius. Pirmieji spausdinti kalendoriai taip pat atsirado Vokietijoje, kai vienas laikraštis advento kalendorius dovanojo kaip dovaną savo skaitytojams.

 

Šiuo metu advento kalendorius galima sukurti pačius įvairiausius. Tai gali būti eglutės forma išdėlioti namukai, ant šakos sukabinti popieriniai maišeliai, ant Kalėdinio vainiko prikabinti drobiniai maišeliai, dėžutės sudėtos ant židinio lentynos ir daug kitų variantų. Gražu, kai kalendorius paruoštas priderinus šventines spalvas, papuoštas girliandomis, šventinėmis lemputėmis, mažomis eglutėmis ar kitais žiemos dekoro akcentais

 

Sugalvojus ir suruošus, kaip atrodys visas kalendorius, prienama prie antrojo, ne ką mažiau svarbaus klausimo – o ką įdėti į kiekvieną langelį, laiškelį ar namelį? Galima surasti įvairiausių mielų dovanėlių vaikams. Kalendoriaus langeliams užpildyti puikiai tiks: antspaudukai, trintukai, magnetukai, lipdukai, laikinosios tatuiruotės ir viską, ką tik sugalvosite. Kalendorių paskanins įdėti saldumynai, o praturtins paliktos užduotėlės, motyvuojančios vaiką atlikti gerus darbus. O skubantiems ir negalintiems skirti laiko paieškoms, ką įdėti į kalendoriaus langelius, paruošėme jau sukomplektuotą variantą

 

Ir vis tik svarbiausia, kad kalendorių paruošite su meile, geromis emocijomis, o kiekviena diena bus kupina bendro šeimyninio džiugesio, šilumos ir meilės artėjant Šv. Kalėdų stebuklui. Tai pats džiugiausias metų laikas, kuomet suaugusieji kartu su savo vaikais sugrįžta į vaikystę ir dar kartą patiki, atrodo, neįmanomais dalykais.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Geriausia dovana 2 metų vaikui

Spalvinimo paveikslėliai: mokomės skaityti - V raidė