Mūsų mylimiausi žaislai berniukams 2011 m.

Šį kartą išrinksime žaislus berniukams, kuriuos labiausiai pamilome per 2011 metus. Apie mūsų mylimiausius žaislus mergaitėms jau rašėme anksčiau čia. Tai kurie gi žaislai berniukams tapo mūsų favoritais?

1. Medinis piratų laivas „Fantomas“

Fantastiška dovana nuotykius mėgstančiam berniukui - piratų laivas - 163 Lt iš čia

Efektingas medinis laivas, dekoruotas kaukolių ir voratinklių motyvais, turi 4 medžiagines bures, atidaromą belaisvio kamerą, stebėtojo boštelį, ištraukiamą inkarą, atidaromą užpakalinę laivo dalį, besisukantį vairą, trapą keleiviams ir dar daugiau galimybių mažiems atradėjams. Laivui vadovauti gali jo šeimininkas arba paskirtas kapitonu medinis žmogeliukas - piratas Semis.

2. Sunkvežimis iš bambuko „E-truck“

Bambukinis sunkvežimis iš www.mazimazi.lt, Originalaus dizaino sunkvežimis iÅ¡ bambuko masyvo. AtverÄ�iama priekaba ir labai greitai riedantis, ratukai padengti silikonu, kad mamytÄ�s nesijaudintų dÄ�l grindų:). Sunkvežimis iÅ¡ www.mazimazi.lt
Greitį mėgstantiems berniukams - sunkvežimis iš bambuko „E-truck“ - 69 Lt iš čia

Bičių vašku padengtas sunkvežimis švytėte švyti, o spalvos ilgai išlieka ryškios. Bambuko dėka „E-truck“ nepaprastai lengvas ir glotnus. Silikoninės padangos išvaduos močiutes nuo bereikalingo streso dėl subraižytų grindų. Nusiteikite nuotykiams, linksmybėms ir žaiskite valandų valandas su šiuo modernaus dizaino, draugišku gamtai ir nepaprastai patvariu sunkvežimiu.


3. Šešėlių teatras „Kartą vienoje karalystėje...“


Su šiomis šešėlių teatro lėlėmis, pasitelkę šviestuvą ir truputį fantazijos su mažaisiais galite sukurti tikrą stebuklą. Vaikams patiks nesibaigiančios pasakiškos istorijos. Tai nostabus lavinamasis žaislas kalbai ir vaizduotei ugdyti. Kaip pasigaminti šešėlių teatrą patiems čia.

Puikus kūrybingumą lavinantis žaidimas - šešėlių teatras - 45 Lt iš čia
4. Vaikiškas žaidimų kilimas „Mašinytės“

Labailabailabai berniukiška dovana - vaikiškas žaidimų kilimas „Mašinytės“ - 115 Lt 
Didelis vaikiškas kilimas žaidimui mašinytėmis, dekoruotas gausybe smulkiu detalių. Į kelią šiuo smagiu mašinytėms skirtu kilimu! Kilimėlis vaizduoja miestą su keliais, sankryžomis, automobilių žiedais. Viskas itin detaliai pavaizduota: mokykla, ligoninė, traukinių stotis ir kiti statiniai. Nuostabu tai, kad kilimėlis iš poliesterio su latekso pagrindu ir neslysta.

5. Rinkinys prie medinės virtuvėlės - gurmano užkandėlė

Medinių žaislų rinkinys „Gurmano užkandėlė“ 86 Lt iš čia
Šis rinkinys labai svarbus priedas prie medinės virtuvėlės. Ir patikėkite - virtuvėlė tai tikrai ne tik mergaitiškas žaislas. Štai kasdieniai produktai, kuriuos vaikas mato, pažįsta. Mažyliai be galo mėgsta medinius pjaustomus produktus. Jie sutvirtinti lipdukais, o peilio pagalba perpjaunami į dalis. Žaidžiant šiais mediniai žaislais ne tik lavinami socialiniai, kalbos įgūdžiai, bet ir motorika.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Prašmatnios krikštynų dovanos - TOP 10

Geriausia dovana 2 metų vaikui